Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
En Şık Saatler İçin Quantum Modelleri modasaat.com’da Sizi Bekliyor

yonetici

77

Yok

Değişen fiyat aralıkları ve tasarıma alanında sunulan farklılıklar ile quantum saat fiyatları kalitesi ile orantılı rakamlarla ifade edilmektedir. Farklı tarz koleksiyon sunumları ile spor, klasik ya da şık tarzınızı tamamlayan ürün seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bir Türk firması tarafından tasarlanarak üretilen marka, İsviçre merkezleri olarak üretimlerini sürdürmektedir. Akıllardaki İsviçre saatleri kahve ve siyah tonlarında olur, yargısını çürüten tasarımlarla sunulan marka gençlerin enerjik yaşamlarına özel sıra dışı ayrıntılarla detaylandırılmış pek çok model bulabileceklerdir. Renk konusunda en renkli koleksiyonları arasında hunter yer alıyor. Turuncu, kırmızı, yeşil, mavi, siyah gibi renklerin farklı tonlarına da ürün yelpazesi içerisinde yer verilmektedir. Silikon kordon seçimleri ile mükemmel bir bütünlük sağlayan modellerin tümünde kronometre, takvim, mineral cam ve su geçirmezlik özellikleri de yer alıyor. Bayanlara özel şık bir koleksiyon olarak ise impluse tercih edilebilir. Siyah, kahve ve beyaz tonlarının hâkim olduğu model aralıkları içerisinde bayanların spor ya da şık tarzları ile uyum sağlayabilecek ekonomik özelliklerde pek çok ürün bulunabilecektir.

Bayanlar kıyafet seçimlerinde her detaya önem verirler. Tokalarından ayakkabı seçimlerine kadar her detayda mükemmel bir uyum yakalamak şıklık adına çok önemlidir. Aksesuar seçimlerinde ise daha abartılı ya da sade tasarımlarla tercih ettikleri kıyafetlerine özel tercihler yapabileceklerdir. Bu alanda essence saat modelleri şık bir aksesuar seçerken tercih edebilecekleri en ideal saat markaları arasında yer alıyor. Baylar daha çok deri kordonlu modeller arasından tercihler yapabilirken bayanlar için ise çelik tasarımlar çok daha ön planda olmakta özellikle altın ve gümüş kaplama uyumlar şıklıklarına özel bir seçkinlik katmaktadır. Markanın koleksiyonları içerisindeki ekonomik fiyat aralıkları ilk bakışta dikkatleri çekiyor. Sonrasında ise kordon tasarımlarındaki farklı kullanımlar saatlerinizi şık bileklik olarak kullanabilme imkanı sunuyor. Şık bir gece elbisesini tamamlamak için tamamen altın kaplama özelliklerinde estetik bir model tercih edebilirsiniz. Ya da günlük kullanımlarınızda daha ışıl ışıl bir saat seçimi için deri kordonlar içerisindeki saat kasası tasarımlarında altın kaplama modelleri tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem spor, hem de şıklığından taviz vermeyen seçenekler elde edebilirsiniz. Bu tarz kullanımlarda siyah kordonlar çok hoş uyumlar oluşturabilmektedir. Bunun yanında kahve tonlarındaki saatlerde de şık saat tasarımları elde edilebiliyor.

Tasarımlarındaki sade şıklık ve kalitesi ile adından bahsettiren bir marka olan emporio armani, klasik tarzlara hitap eden çok özel bir marka olmaktadır. Kalitesi ile de tercih sebebi olan marka modern kullanımlarda saat tercih edecekler içinde farklı ve sadeliği ile şıklık sunan özel tasarımlar sunmaktadır. Sade koleksiyonları içerisinde soft renkler bulabilir, bayan modellerde ince bir estetik elde edebilirsiniz. Minimal tasarımlarla oluşturulmuş farklı modellerin yanı sıra özellikle beylerin karizmatik duruşlarını destekleyebilecek şık kullanımlara da yer verilebiliyor. Kahve tonları, siyah ve çelik modellerde gümüş kaplama seçenekleri koleksiyonların ana temasını oluşturuyor. Metal tasarımlarda tercih edilen farklı renk tonları da şık modeller elde etmenize olanak sağlamaktadır. Bu alanda www.modasaat.com/urun/emporio-armani-ar5890-erkek-kol-saati_124462.aspx adresi içerisinde oldukça şık bir erkek modelinin ekonomik fiyat aralıklarında satın alınması mümkün olabilecektir. Farklı kullanımlarınızda kaliteli saat seçimleri yaparak uzun yıllar kullanabileceğiniz güçlü bir tarz elde edebilirsiniz.

SON YORUMLAR