Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Akçay Nerede – Kazdağları Butik Otel

yonetici

139

Yok

Yorucu günler sonrası bir tatil yapmak herkesin hakkı. Yaz ayları yaklaşırken yılın yorgunluğu çocukların dertleri kasvetli çalışma ortamlarımız bizi daha da bunaltmaktadır. İşte size muhteşem bir teklifimiz var. İyi bir tatili hak etmediniz mi sizce de? Tabi ki hak ettiniz. Eşinize ailenize sevgilinize tatil hediyesi verebilirsiniz. Sıkıcı ve bunaltıcı şehir hayatından uzak Balıkesir Kaz Dağları’nda eşsiz ve mükemmel bir tatil sizleri bekliyor.

İda Natura Kazdağları Oteli

Sıkıcı otellerden farklı doğayla iç içe bir tatil için Akçay otelleri arasında en bilindik olan ve Altınoluk bölgesindeki İda Natura Otel de sizleri bekliyoruz. Otelimizde oda seçimleri de size ait. 14 farklı konseptte odamız vardır. Helen, Hera, Sarıkız, Hasanboğuldu, Athena, Poseidon, Ahşap Evler, Apollo, Eris, Hades, Paris, Zeus, Bungalov ve Afrodit konseptli odalarımızı sizin tercihinize bırakıyoruz. Odalarımız hakkında bilgi vermek gerekirse hepsi birbirinden kusursuz tasarımları ve dekorlarıyla içinizi ısıtacak ve görsel güzelliğiyle sizleri büyüleyecektir.

Kazdağları Otel Fiyatları

Uygun Otel Fiyatları

Otel fiyatları da oldukça uygundur. Balıkesir Kaz Dağları’nın büyüleyici güzelliği ve temiz havasına fiyat biçilemez elbette fakat biz sizin için en güzel hizmetleri en uygun fiyatlara veriyoruz. Sadece turizm amaçlı değil şifa bulmak için de gelen misafirlerimiz vardır. Hem dinlendiriyoruz hem iyileştiriyoruz desek? Balıkesir Kaz Dağları birçok hastalığa şifa olmaktadır.

KOAH Hastalığı ve Diğer Hastalıkların Belirtileri

Astım, bronşit, KOAH hastalığı ve birçok akciğer hastalığına faydalı olmaktadır. Astım hastaları havasız ve boğuk mekânlar da, sigaralı ve yoğun parfümlü mekânlarda bulunamazlar. Çünkü zor alınan nefes daha da tehlikeli olmaktadır. Fakat bizim tuz odalarımız size şifa olacaktır. Otelimiz de Avrupa standartlarında tuz odaları bulunmaktadır ve misafirlerimiz birçok rahatsızlık için bu odalarda terapi almakta ve gayet başarılı sonuçlar almaktadırlar. Akçay Altınoluk’taki otelimiz doğanın bütün güzelliklerini ayağınıza sererken şifa da dağıtıyor. Bir tatilden çok daha fazlası dedik haksız mıyız? Hayır. Çünkü Balıkesir turistlere hem keyif hem şifa dağıtıyor. Akçay Altınoluk ‘daki otellerimiz size de şifa olsun.

Akçay Nerede - Kazdağları Butik Otel

Sarıkız, Hasanboğuldu, Sütüven Şelalesi…

Oksijen, doğa ve huzur. Sarıkız, Hasanboğuldu ve Sütüven şelalelerinin muazzam görüntüsüyle ruhunuzu da besleyin. Otelimize yürüme mesafesi olan doğal güzellikleri keşfedebilir ailenizle trekking yapabilirsiniz. Ayrıca tesisimiz havaalanına 8 km uzaklıktadır ve ulaşım kolaydır. İsteğiniz üzerine hava alanından transfer hizmetimiz de bulunmaktadır. Yemyeşil bahçelerimiz de stresten uzak ve muhteşem bir tatil sizi bekliyor. Ücretsiz Wi-Fi ile hayattan kopmadan şehirden uzaklaşın.

Eğer siz de Kaz Dağları bölgesinin keyfini doya doya çıkartmak isterseniz İda Natura Otel’in www.idanaturalifestyle.com adresli sitesine göz atmalısınız. Sitede otel tanıtımının yanı sıra Kaz Dağları bölgesinde yapılabilecekler ve nerelere gidilir çok güzel anlatılmış.

SON YORUMLAR