Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Para Kazanma Sanatı 2018

yonetici

74

Yok

Para Kazanma Sanatı 2018

Para kazanmak herkesin arzusudur. Çünkü birçok güzel iş para sayesinde uygulanabilir. Uzunca bir kitap okuma ve uygulama döneminden sonra para kazanma sanatı adlı yazısı dizisini yazmaya karar verdim. Her seferinde para kazanma sanatına yeni bir madde ekleneceği için yazımızı ve sitemizi düzenli olarak takip etmelisiniz.

Para kazanma fikirleri zaman içerisinde etkili bir şekilde hayatınıza yansıyacak ve kazanmaya başlayacaksınız.

Para Kazanma Sanatı 2018

1. Öncelikle mevcut biri işiniz olmalı. Yok daha işin başında iseniz ve bir iş kurmamışsanız hangi işi iyi yaparsınız bunu bilmelisiniz. Hangi işi seversiniz , hangi işle uğraşırsanız kendinizi geliştirebilirsiniz ? Bu tesbitten sonra para yönünü size yavaş yavaş dönmeye başlayacaktır. Para Kazanma sanatı yazımızı takip etmeye devam edin.

2. Mevcut işinize hiç internetten baktınız mı? Hemen hemen herkes artık internet kullanıyor. Bilgisayarınız yoksa telefonunuzda olabiir. Hemen sektörünüzdeki gelişmelere bir göz atın. Başka işlere bakarak kendinize bir not verebilirsiniz. Daha iyi olmak daha fazla müşteri çekmek demek.

3. Sizi işini anlatan yarım sayfalık bir yazı metnine ihtiyacınız var. Hemen yazmalısınız. Müşteriler sizi neden tercih etmeli?. Patron sizi neden işe almalı ? Bu metin internet ortamında gezerek dikkatleri sizin üzerinize çekmeli.

4. Hazırladığınız basın bültenlerini yerel sitelerde yayınlatın. Yerelde tanındıkça müşteri potansiyeliniz daha da artacaktır. Ne kadar çok bilinirseniz para kazanma şansınız o kadar artar.

5. Web siteniz olsun. Sizi tanıtan , ürün siparişi alabileceğiniz bir web siteniz olsun. Hedef kitleniz hızla büyüyecektir. Web siteniz ile sadece kapınızdan giren müşterilere değil internet ortamındaki hedef kitlenize de hitap etmiş olursuz.

6. Kartvizit bastırmalısınız. İnsanlarla tanıştığınız zaman veya yeni müşterilerinize kartvizitinizi mutlaka verin. Lazım olduğunda ilk akla gelen siz olacaksız.

7. Sabırlı olun. Sürekli değiştirmektense yaptığınız işi geliştirmeye çalışın. zaman içerisindeki birikiminiz sizi işinizde daha yukarılara taşıyacaktır.

8. İnternette gezinirken işinizle ilgili veya yapmayı düşündüğünüz işle ilgili araştırmalar yapın. Başkalarının göremediklerini görürseniz patronunuz tarafından kısa sürede farkedileceksinizdir.

9. Pazarlama teknikleri üzerine kitapları ve makaleler okuyun. Sadece işletme öğrencilerinin ticaret kitabı okuyacağını düşünmeyin. Hiç olmazsa bilgi ve birikiminizi pazarlamaya ihtiyacınız var. Okudukça para size doğru gelmeye başlayacaktır.

10. Devam edecek….

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir..

 

 

SON YORUMLAR