Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Teog puan hesaplama aracı 2017

yonetici

60

Yok

Teog puan hesaplama – Teog sınavı sonrası gözler teog puan hesaplama araçlarına çevrildi. Öğrenciler bu sayede sınavdan ne kadar puan alacaklar fikir sahibi olabiliyorlar. 2016 2016 teog sınavının 1.bölümü yani 1.teog sınavı tamamlandı.

TEOG PUAN HESAPLAMA ARACI

Her dönem teog sınavına giren 8.sınıf öğrencileri kasım ayı sınavını tamamlamış oldu. Artık sonuçlar beklenecek. Ancak bu zaman diliminde öğrenciler teog puan hesaplama robotu ile kendilerini test edebiliyorlar. Teog sonuçları ise ocak ayında açıklanacak. öğrenciler heyecanla sonuçları beklerken biryandan da puanlarını hesaplamaya başladılar. Teog puan hesaplama robotu birçok eğitim sitesinde mevcut.

Öğrenciler kadar velilerde de teog ile ilgili. Süreci ilgiyle takip ederken öğrencilerede sınav kaygısı gibi konularda yardımcı oluyorlar. Veliler ve öğrenciler teog sonuçları ile ilgili bilgiyi e okul sistemi üzerinden ocak ayında öğrenecekler. Teog soru ve cevapları yayınlandı. Soruları tekrar çözen öğrenciler sonuçları beklemeden teog puan hesaplama 2017 aracı ile kendilerini test ediyorlar.

 

SON YORUMLAR