Bir söz hayatı değiştirir.

MENÜ
Destek Sözleri

yonetici

691

1

Destek Sözleri

Bazen sözler hayatın en zor anlarında yetişir imdadımıza. Bir arkadaştan, sevdiğimiz kişiden gelen ön yargısız destek sözleri ile rotamıza yön verir moral tazeleriz.

Destek Sözleri

Yeni bir iş için kolları sıvamışsın kardeşim. Her zaman ki gibi başarılı olacağına kalpten inanıyor başarılar diliyorum.

Düşmek ayağa kalkmak içindir. Pes etmek yok. Daha güzel işler başaracağına inanıyorum kardeşim.

Bu anlamlı sözler çok değerli bir insan için. Derslerinde başarılar diliyorum arkadaşım. Çalışmaların daim, sonuçları güzel olsun inşallah.

Değerli arkadaşım, yeni işinden dolayı seni destekliyor başarılı olmanı temenni ediyorum.

Dünya cesur insanların güzel eylemleri, buluşları, işleri ile daha modern ve güzel hale geldi. Yeni işinde başarılar diliyorum dostum.

Bir tencere sütü yoğurt yapan bir kaşık yoğurttur. Cesaret verici hareketler ile başarı mutlaka gelecektir.

Bu güzel düşüncende desteklerim her zaman seninle olacak inşallah. Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.

KPSS sınavında başarılar diliyorum kardeşim. Allah yardımcın olsun inşallah.

e-sozler.net sitesindeki bütün destek sözleri senin için olsun dostum. Yılmak, pes etmek yok inşallah. Azimle yola devam inşallah.

Hayat yolculuğu inişli çıkışlıdır. Bazen düşeriz, ama daha iyi sonuçlar için tekrar yola çıkarız. Rabbim her şeyin hayırlısını versin inşallah.

Her gecenin sabahı aydınlıktır. Güzel başarılar için yola tekrar çıkma zamanı. En güzel sonuçlar senin için olsun inşallah.

 

1 YORUM VAR
ahmet 3 Ekim 2017 - 13:27

dostun hası zor günde yanımızda olandır. bazen hiç olmadık zamanlarda destek sözleri ile kendimize geliriz. çevremizdekilerin destekleri bizi mutlu eder. bizde herkese destek olmalıyız.

Cevapla
SON YORUMLAR